Extenders
Showing 25–28 of 28 resultsSorted by popularity
Lenkeng HDMI Extender over IP 1080p 150m IR Loop Extra Receiver LKV562pro
Available on backorder
SKU:
26624
DigitMX DMX-AVEXT AV Extender over CAT5
Available on backorder
€ 44,00
SKU:
18061
| Brand | DigitMX |
|---|---|
| Type | 3RCA |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 300m |
FoxUn SX-EX63 4K HDMI Extender 70m HDR10 60Hz POC
Available on backorder
SKU:
21546
| Brand | DigitMX |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 70m |
| Loop through | Yes |
Lenkeng KVM HDMI Extender over Ethernet 1080p 70m Loop LKV223KVM
Available on backorder
€ 89,00
SKU:
25784
| Brand | Lenkeng |
|---|---|
| Type | HDMI |
| Transmission | Single CAT6 |
| Distance | 70m |
| Loop through | Yes |



