Filter by price
Stock status
Ceiling Mount
Showing all 10 resultsSorted by popularity
Superior SUPSTV013 Ceiling Projector Mount 5.4-32cm
Available on backorder
SKU:
23942
| Brand | Superior |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Distance from Ceiling | 5-32cm |
| Max Weight | 13.5kg |
GBC P-3025 Projector Ceiling Mount 12-82cm
Available on backorder
€ 34,99
SKU:
26281
| Brand | GBC |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Distance from Ceiling | 12-82cm |
| Max Weight | 21kg |
Brateck PRB-18S Ceiling Projector Mount 38-58cm 13.5kg Black
Available on backorder
€ 27,99
SKU:
29147
| Brand | Brateck |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Distance from Ceiling | 38-58cm |
| Max Weight | 13.5kg |
Vogels PPC1500 Projector Support up to 20KG 12.4cm
Available on backorder
€ 84,00
SKU:
20455
| Brand | Vogels |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Max Weight | 20kg |
| Distance from Ceiling | 12.4cm |
Vogels PPC1540 Projector Ceiling Support 15kg 40-55cm
Available on backorder
€ 125,00
SKU:
15459
| Brand | Vogels |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Max Weight | 15kg |
| Distance from Ceiling | 40-55cm |
Vogels PPC2585 Projector Ceiling Kit 25kg 85-135cm
Available on backorder
SKU:
16855
| Brand | Vogels |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Max Weight | 25kg |
| Distance from Ceiling | 85-135cm |
AV:Link PJM620 Ceiling Projector Mount 38-62cm 129.581UK
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
23232
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Max Weight | 8kg |
| Distance from Ceiling | 38-60cm |
AV:Link PJM80 Fixed Ceiling projector mount 129.580UK
Available on backorder
€ 15,99
SKU:
23231
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Max Weight | 8kg |
| Distance from Ceiling | 8cm |
Vogels PPC1585 Projector Ceiling Support 15kg 85-135
Available on backorder
SKU:
15461
| Brand | Vogels |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Max Weight | 15kg |
| Distance from Ceiling | 85-135cm |
Vogels PPC2500 Heavy duty Projector Support 25kg 14.4cm
Available on backorder
SKU:
15794
| Brand | Vogels |
|---|---|
| Type | Ceiling Mount |
| Max Weight | 25kg |
| Distance from Ceiling | 14.4cm |




