or
- Alkaline button cells by GP Batteries for various applications
- LR44 (A76) Alkaline Button Cell – 125mAh
- Type 1.5V (LR44/AG13/A76)
—
- Capacity: 125mAh
- Dimensions: 5.4 x 11.6 mm
- Package: 10pcs
—
Related Products
Duracell Procell Industrial 9V Batteries Box of 10pcs
Available on backorder
€ 20,99
SKU:
25582
| Brand | Duracell |
|---|---|
| Battery Type | PP3 9V |
| Voltage | 9V |
Uniross A23/23AE Alkaline Micro Battery (single)
Available on backorder
€ 1,49
SKU:
20915
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Battery Type | MN21/A23 |
| Voltage | 12V |
GP Ultra Alkaline Batteries AAA 8+4 656.016UK
Available on backorder
SKU:
16441
| Brand | GP |
|---|---|
| Battery Type | AAA |
| Voltage | 1.5V |







