Reolink HUB Home Hub Pro Supports 24 Cameras
SKU:
27556
€ 239,99
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Capacity | 2TB HDD & up to 512*1 SD |
Available to order [Warehouse stock]
€ 239,99
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Capacity | 2TB HDD & up to 512*1 SD |
Available to order [Warehouse stock]
Record every second locally on the Home Hub Pro. With a built-in 2TB HDD, it offers ample storage without recurring costs. Need more space? Easily expand your storage with an HDD up to 16TB. Rest easy knowing your home is under watchful eyes 24/7.
Streamline your security with this centralized solution. Seamlessly integrating with a wide range of cameras, the Home Hub Pro efficiently manage your Reolink devices and footage across multiple channels from a single interface.
* Reolink Home Hub Series products are currently compatible with all Reolink PoE cameras, Plug-in Wi-Fi cameras, and most recently released battery Wi-Fi cameras except 2MP battery cameras and 4G cameras.
—
Device Management
Input/Output
Storage
Preview & Playback
Wi-Fi
Sub-1 GHz
System
Working Environment
Mechanical
—
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Capacity | 2TB HDD & up to 512*1 SD |
Available on backorder
Available on backorder
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Battery Powered | No |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | Dome with 5X Optical Zoom |
| Spotlight | Yes |
| Two-Way Audio | Yes |
| Capacity | Up to 256GB SD |
Available on backorder
| Brand | WOOX |
|---|---|
| Type | Solar Panel |
Available on backorder
| Brand | Dahua-Wireless |
|---|---|
| Type | Indoor |
| Battery Powered | No |
| Resolution | 5MP |
| Lens Type | Dual Lens PTZ |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Pet Detection |
| Siren | Yes |
| Smart Tracking | Yes |
| Yes | |
| Up to 256GB SD | Up to 256GB SD |
Available on backorder
| Brand | Sonoff |
|---|---|
| Type | Indoor |
| Battery Powered | No |
| Resolution | 1080P |
| AI | Human Detection |
| Two-Way Audio | Yes |
| Capacity | Up to 128GB SD |
No account yet?
Create an Account