Filter by price
Stock status
Brand
Type
Yes
Showing all 8 resultsSorted by popularity
EcoFlow Trail Plus 300 DC Portable Power Station WiFI/BT 288WH
Available on backorder
€ 199,00
SKU:
29396
EcoFlow Trail 300 DC Portable Power Station 288WH
Available on backorder
€ 179,00
SKU:
29386
| Brand | Ecoflow |
|---|---|
| Capacity | 2888,000mAh |
| Output Wattage | Up to 300W |
| Smart | Yes |
| Max output (port) | 140W |
| USB Charging | Yes |
| Solar Panel | Support |
| Total Output | 300W |
| USB Ports (Output) | 4 |
| Display | Display |
| 4x | 4x |
| Yes |
Govee Table Lamp 2 Pro Portable RGBICWW with Built in JBL Speaker
Available on backorder
€ 119,99
SKU:
29071
Govee Floor Lamp Pro Smart RGBICWW with Built-in Bluetooth Speaker H6079
Available on backorder
€ 179,99
SKU:
27183
| Brand | Govee |
|---|---|
| Power Type | Mains Powered |
| Type | Light Bars |
| Power (RMS) | 18W |
| Smart | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| DSP | Yes |
Govee Floor Lamp Lite Smart RGBICW Corner Lamp Supports Matter
Available on backorder
€ 79,99
SKU:
28684
| Brand | Govee |
|---|---|
| Power Type | Mains Powered |
| Smart | Yes |
Meross Smart WiFi Powerstrip 4x AC sockets 1xUSB-A 2xUSB-C 65W 1.8m MSP843PHK-UK
Available on backorder
€ 53,00
SKU:
28240
Meross Smart WiFi Powerstrip With 6 x AC sockets and 4 x USB ports 1.8m MSS426HK-UK
Available on backorder
€ 42,00
SKU:
28239
Meross Homekit Smart Wi-Fi HEPA 13 Air Purifier MAP100HK-UK
Available on backorder
€ 113,00
SKU:
28253
| Brand | Meross |
|---|---|
| Type | Air Purifier |
| Smart | Yes |

