Yes (PA20)
Showing all 3 resultsSorted by popularity
Yealink MeetingBar A40-031 All-In-One Video Bar with Touch Console for Teams/Zoom & BYOD Small/Medium Rooms
Available on backorder
€ 2.199,00
SKU:
26610
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Camera Resolution | 4K |
| Built-in microphone | Yes |
| Room Coverage | Medium |
| Built-in speaker | Yes |
| Expansion Microphone | Yes |
| Wired Content Sharing | Yes |
| Wireless Content Sharing | Yes (PA20) |
| Wired BYOD | Yes |
| Yes (PA20) | Yes (PA20) |
| Yes | Yes |
Yealink MeetingBar A40-010 All-In-One Video Bar with Remote Control for Teams/Zoom & BYOD Small/Medium Rooms
Available on backorder
€ 1.839,00
SKU:
27644
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Room Coverage | Small to Medium |
| Camera Resolution | 4K |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker | Yes |
| Expansion Microphone | Yes |
| Wired Content Sharing | Yes |
| Wireless Content Sharing | Yes (PA20) |
| Wired BYOD | Yes |
| Yes (PA20) | Yes (PA20) |
| Yes | Yes |
Yealink MeetingBar A25-031 All-In-One Video Bar with Touch Console Ultra-Wide Lens for Teams/Zoom & BYOD Focus Rooms
Available on backorder
SKU:
29308
| Brand | Yealink |
|---|---|
| Room Coverage | Small to Medium |
| Camera Resolution | 4K |
| Built-in microphone | Yes |
| Built-in speaker | Yes |
| Expansion Microphone | Yes |
| Wired Content Sharing | Yes |
| Wireless Content Sharing | Yes (PA20) |
| Wired BYOD | Yes |
| Yes (PA20) | Yes (PA20) |
| Yes | Yes |
