Armaggeddon Gaming PSU 1200W Modular & Certified 80+ VOLTRON GOLD 1200 White
SKU:
28941
€ 159,99
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 1200W |
| Pure Power Rated | 1200W |
| Certification | 80PLUS Gold |
Available to order [Warehouse stock]
€ 159,99
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 1200W |
| Pure Power Rated | 1200W |
| Certification | 80PLUS Gold |
Available to order [Warehouse stock]
—
—
| Brand | Armaggeddon |
|---|
Available on backorder
| Brand | Asus |
|---|---|
| Max Power | 850W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 4 |
| Sata Connector | 5 |
Available on backorder
| Brand | Asus |
|---|---|
| Max Power | 750W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 4 |
| Sata Connector | 5 |
Available on backorder
| Brand | Asus |
|---|---|
| Max Power | 1000W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 4 |
| Sata Connector | 12 |
| Cooling | 135 mm Fan |
| HDD Connector | 12 |
Available on backorder
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 600W |
| Pure Power Rated | 600W |
| Certification | 80PLUS Gold |
Available on backorder
| Brand | Inter Tech |
|---|---|
| Max Power | 620W |
| PCI-E connector | 1 |
| Sata Connector | 4 |
| Cooling | 120 mm Fan |
| HDD Connector | 4 |
No account yet?
Create an Account