Armaggeddon VOLTRON GOLD 800 Gaming PSU 800W Modular & Certified 80+ Black
SKU:
28936
€ 109,99
| Brand | Armaggeddon |
|---|---|
| Max Power | 800W |
| Pure Power Rated | 800W |
| Certification | 80PLUS Gold |
| PCI-E connector | 3 |
| Sata Connector | 2 |
| Cooling | 120 mm Fan |
| HDD Connector | 1 |
Available to order [Warehouse stock]





















