Active filters
Filter by price
Stock status
Brand
UnitekUnitek 26
Resolution
- 8K60Hz 1
Conductor
- Copper 6
USB Type
Cable Type
- SFTP 1
- SSTP (Best Quality) 1
- UTP 2
- USB 7
- VGA 1
5.0m
Showing 1–24 of 26 resultsSorted by popularity
Unitek C1812EBK CAT7 SSTP Pure Copper Ethernet Cable 5.0m Black
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
20268
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | Cat7 |
| Cable Type | SSTP (Best Quality) |
| Conductor | Copper |
| Length | 5.0m |
| Colour | Black |
Unitek DisplayPort 1.4 Cable 8K 60Hz 5.0m C1628G-5M
Available on backorder
€ 17,99
SKU:
28797
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | Displayport |
| USB Version | 1.4 |
| Display Port Type | DP to DP |
| Resolution | 8K60Hz |
| Length | 5.0m |
Unitek U1335A USB-C Active Extension Cable USB 3.2 Gen2 10Gbps 5.0m
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
28378
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| USB Version | 3.2 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek MC USB-C Cable PD100W L-Shape 5.0m C14123BK-5M
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
25329
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 5.0m |
| Braided | Yes |
| 90 degrees | Yes |
Unitek HDMI to HDMI 2.0 Flat Cable 5.0m C11063BK-5M
Available on backorder
SKU:
23431
Unitek Y-C610BK DisplayPort 1.2 Cable 4K60Hz M-M 5.0m
Available on backorder
€ 11,99
SKU:
19189
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | Displayport |
| Display Port Type | DP to DP |
| Length | 5.0m |
Unitek Y-3004 USB3.0 USB-A Male to USB-A Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 19,00
SKU:
21408
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 3.0 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek USB-C 2.0 to USB-B Printer Cable 5.0m
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
26538
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 5.0m |
Unitek Y-277 USB2.0 USB-A Male to USB-A Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
17978
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 2.0 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek U304A USB3.1 USB-C Male to USB-A Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
19195
Unitek U305A USB3.1 USB-C Male to USB-C Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
21397
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| USB Version | 3.1 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek Y-C421GBK USB 2.0 Cable A-B 5m
Available on backorder
€ 9,00
SKU:
21964
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 5.0m |