Filter by price
Stock status
Brand
Mounting
Racks & Accessories
Showing 1–24 of 70 resultsSorted by popularity
Lanberg 1U 230V Ventilation Panel LCD Display, 4 Fans & Thermostat
Available on backorder
€ 99,00
SKU:
19853
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Included Fans | 4 |
Lanberg Wall Rack Castors with Thread & Brakes for Lanberg Racks (Set of 4)
Available on backorder
€ 27,99
SKU:
28768
DigitMX NETPRO NP-C9U60WF 19” Wall Rack 9U 60cm with fan (Not Assembled)
Available on backorder
€ 157,00
SKU:
17196
DigitMX NETPRO NP-C18U60W2F 19” Wall Rack 18U 60cm with fan (Not Assembled)
Available on backorder
€ 212,00
SKU:
17199
DigitMX NETPRO NP-C42U100P 19” 42U 100cm Perf.doors (Not Assembled)
Available on backorder
€ 699,00
SKU:
19136
NETPRO NP-C27U100P 19” 27U 100cm Perforated Doors (Not Assembled)
Available on backorder
€ 539,00
SKU:
20627
Lanberg 19” Low Profile Wall Rack 4U+3U Assembled Black
Available on backorder
€ 79,99
SKU:
25491
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 4U+3U |
| Depth | 20cm |
| Height | 40cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
Lanberg Patch Panel 24-Port 1U 19″ CAT7 FTP Shielded Black PPS7-1024-B
Available on backorder
€ 99,99
SKU:
26101
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Type | Cat7 |
| Ports | 24 |
| Mounting | Rack Mounted |
Lanberg Free Standing Cabinet 19” with Glass Door 22U 60cm Ventilation Panel with LCD, 2 Fans & Thermostat Black (not assembled)
Available on backorder
€ 499,00
SKU:
26911
Lanberg Wall Rack 19” with Perforated Door 9U 45cm Grey FLAT PACKED
Available on backorder
€ 169,00
SKU:
27247
| Brand | Lanberg |
|---|---|
| Rack Unit | 9U |
| Depth | 45cm |
| Height | 51.24cm |
| Perforated doors | Yes (Front only) |
Lanberg Wall Rack 19” Low Profile 6U+3U Assembled Black Z34159
Available on backorder
€ 89,99
SKU:
27669
Lanberg Wall Rack 19” Low Profile 6U+3U Assembled White Z34160
Available on backorder
€ 89,99
SKU:
27670
NETPRO 19” Floor Cabinet 15U 60cm NP-C15U60 (not assembled)
Available on backorder
€ 339,00
SKU:
26912
DigitMX NETPRO NP-C42U80 19” Free Standing Cabinet 42U 80cm (Not Assembled)
Available on backorder
€ 579,00
SKU:
16829
DigitMX NETPRO NP-C6U45W2 19” Wall Rack 6U 45cm (Not Assembled)
Available on backorder
€ 111,00
SKU:
17192
DigitMX NETPRO NP-C9U45W2 19” Wall Rack 9U 45cm (Not Assembled)
Available on backorder
€ 131,00
SKU:
17195





































