Power
Showing 241–264 of 327 resultsSorted by popularity
Vention USB-C to 3.5mm Female Right Angle Adaptor BGWH0
Available on backorder
€ 3,95
SKU:
26779
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| 90 degrees | Yes |
Vention AUDIO CONVERTER USB-C to 3.5mm Male Cable 1.0m BGKHF
Available on backorder
€ 6,00
SKU:
26782
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Unitek USB-C 4.0 Male to Female Adaptor 90degrees (Back) A1039GY
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
26525
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| 90 degrees | Yes |
Unitek USB-C to USB-C 3.0 Cable 3.0m Y-C477BK-3M
Available on backorder
€ 10,99
SKU:
26533
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 3.0m |
Unitek MC USB-C Cable PD100W L-Shape 2.0m C14123BK-2M
Available on backorder
€ 8,99
SKU:
25327
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
| 90 degrees | Yes |
Unitek MC USB-C Cable PD100W L-Shape 3.0m C14123BK-3M
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
25328
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 3.0m |
| Braided | Yes |
| 90 degrees | Yes |
Unitek Charge Wall 65W Travel Adapter 3xUSBC+USBA Black P1122A
Available on backorder
€ 41,99
SKU:
25744
Baseus Cable USB-C to USB-C Superior Series 2 USB4 240W 1m White
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
26112
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.0m |
Baseus Cable USB-C to USB-C Pathfinder Retractable Cable 100W 1m Black
Available on backorder
SKU:
26125
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-C to USB-C |
| Braided | Yes |
Verbatim Wireless Auto Align Car Charger Qi Certified for AirVent/Dash/Glass FWC-03
Available on backorder
SKU:
26273
Verbatim Charger Travel Adapter World to World GAN III 100W 2xC 2xA UTA-06
Available on backorder
SKU:
26344
Verbatim Charger Travel Adapter World to World GAN III 65W 2xC 2xA UTA-05
Available on backorder
SKU:
26343
Verbatim Charger Travel Adapter World to World GAN III 140W 2xC 2xA UTA-10
Available on backorder
SKU:
26345
Verbatim WCS-03 3in1 Wireless Charger Qi & MFI Certified for Apple Devices
Available on backorder
SKU:
26348
Uniross Cable USB-A to Lightning USB Cable 2.0m UCA003
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
26250
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
| Length | 2.0m |
Uniross Cable USB-A to Micro USB Cable 2.0m UCA001
Available on backorder
SKU:
26249
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Micro USB |
| Length | 2.0m |
Uniross Cable USB-A to USB-C Cable 2.0m UCA005
Available on backorder
€ 3,49
SKU:
26251
| Brand | Uniross |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 2.0m |
Unitek Y-C474BK USB-A to Type C 3.1 Cable 1.0m
Available on backorder
SKU:
18444
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 1.0m |
| USB Type | USB-A to USB-C |
| USB Version | 3.1 |
Baseus WXTE-A01 iPhone Wireless Charging Receiver
Available on backorder
SKU:
18933
Baseus Cafule Braided Lightning Cable 2.4A 1.0m Grey
Available on backorder
€ 5,49
SKU:
18985
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Cafule Braided Type-C Cable 2.0A 2.0m Grey
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
18994
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |








