Power
Showing 265–288 of 327 resultsSorted by popularity
Baseus Yiven Type-C Male to 3.5 Male Audio Cable 1.2m
Available on backorder
€ 7,99
SKU:
19003
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 1.2m |
Unitek Y-C476BK USB3.1 USB-C Male to USB-A Female Extension Cable 20cm
Available on backorder
€ 5,00
SKU:
19192
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 0.2m |
| USB Type | USB-C to USB-A Extension |
| USB Version | 3.1 |
Baseus Cafule Braided MicroUSB Cable 1.5A 2.0m Red
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
19685
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 2.0m |
| Braided | Yes |
Unitek Y-C451GBK Micro USB Cable 1.0m
Available on backorder
€ 2,99
SKU:
19748
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 1.0m |
Unitek Y-C454GBK Micro USB Cable 0.5m
Available on backorder
€ 1,99
SKU:
19747
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 0.5m |
Unitek Y-C435GBK Micro USB Cable 3.0m
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
19750
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 3.0m |
Unitek Y-C455GBK Micro USB Cable 2.0m
Available on backorder
€ 3,99
SKU:
19749
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 2.0m |
Unitek Y-C434GBK Micro USB Cable 1.5m
Available on backorder
€ 3,49
SKU:
20052
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 1.5m |
Unitek C14059BK Braided Type-C to Type-C Cable PD 100W 2.0m
Available on backorder
SKU:
20264
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 2.0m |
| USB Type | USB-C to USB-C |
| USB Version | 2.0 |
| Braided | Yes |
Unitek M1204A Type-C to 3.5mm Female Audio Cable 11cm
Available on backorder
€ 11,99
SKU:
20818
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 11cm |
Baseus Cafule Braided MicroUSB Cable 2A 3.0m Black
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
21282
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 3.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Cafule Braided Lightning Cable 2A 3m Black/Red
Available on backorder
€ 7,99
SKU:
21286
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
| Length | 3.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Cafule Braided Type-C Cable 2A 3m Black
Available on backorder
€ 8,49
SKU:
21288
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 3.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Type-C Male to 3.5mm Female Adapter L54 Bla
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
21445
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Audio |
| Length | 9cm |
Baseus Digital Display Dual USB 24W Car Charger Black
Available on backorder
SKU:
21446
Baseus Cafule Cable Type-C to Lightning PD 18W 1m Red
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
21662
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Lightning |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Baseus Superior Series USB to Micro 2A 1m White
Available on backorder
€ 2,99
SKU:
22819
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 1.0m |
Baseus Superior Series USB to Micro 2A 2m White
Available on backorder
€ 4,99
SKU:
22820
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Micro USB |
| Length | 2.0m |
Baseus Cable Superior Series 3-in-1 1.5m White
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
22821
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | 3in1 Micro/Lightning/Type-C |
| Length | 1.5m |
Unitek MC 3in1 Braided USB-C/Lightning/Micro C14101BK-1.5M
Available on backorder
SKU:
23068
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | 3in1 Micro/Lightning/Type-C |
| Length | 1.5m |
| Braided | Yes |
Unitek MC USB-C to USB-A 3.0 Cable 1.5m C14103BK-1.5M
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
23072
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| Connectivity | USB-A to Type-C |
| Length | 1.5m |
| USB Type | USB-A to USB-C |
| USB Version | 3.0 |








