Power
Showing 121–144 of 327 resultsSorted by popularity
Baseus Cable Lightning to USB-A Dura Series Braided 2.0m Black-Red
Available on backorder
€ 6,49
SKU:
27595
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
| Length | 2.0m |
Baseus QI 15W Wireless Car Charger with Dash & Air Vent Mount
Available on backorder
€ 44,99
SKU:
21309
Unitek P1222B 5-in-1 MagMighty Combo 48W 3x Wireless Charging Areas 1x USB-A 1x USB-C
Available on backorder
SKU:
24753
Unitek P1120A Universal Travel Charger 20W USBC+USBA Black
Available on backorder
€ 19,99
SKU:
25742
Unitek P1121A Universal Travel Wall Charger 35W 2xUSB-C + 3xUSB-A
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
26503
Verbatim FWC-01 Wireless Qi Certified 15W Car Charger
Available on backorder
SKU:
26601
Baseus Wireless AirVent Magnetic Car Charger 15W+25W USB-C CW01
Available on backorder
SKU:
27147
Vention Car FM Transmitter, USB Music Player & Charger 3xUSB 30W/18W/5W FFLB0
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
27997
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | Car |
| USB Ports | 3 |
| Max Power (Port) | 30W |
| Total Output | 30W |
| Other Features | FM Transmitter |
Baseus Cable Lightning to USB-A Gem Series 1m Moon White
Available on backorder
€ 7,29
SKU:
28143
| Brand | Baseus |
|---|---|
| Connectivity | USB-A to Lightning |
| Length | 1.0m |
| Braided | Yes |
Unitek C14082ABK USB-C Cable PD100W 4K60Hz 1.0m
Available on backorder
€ 12,99
SKU:
22648
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.0m |
| USB Type | USB-C to USB-C |
| USB Version | 3.2 |
Unitek MC USB-C Cable PD100W L-Shape 5.0m C14123BK-5M
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
25329
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 5.0m |
| Braided | Yes |
| 90 degrees | Yes |
Unitek USB-C to USB-C 3.0 Cable 2.0m Y-C477BK-2M
Available on backorder
€ 8,99
SKU:
26532
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 2.0m |
| USB Type | USB-C to USB-C |
| USB Version | 3.0 |
Unitek USB-C 4.0 Male to Female Adaptor PD240W A1038
Available on backorder
€ 5,99
SKU:
27728
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
Unitek USB-C Cable PD100W 2-in-1 Dual Charging C14146ABK01-1.8M
Available on backorder
€ 19,99
SKU:
27960
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Connectivity | Type-C to Type-C |
| Length | 1.8m |
Vention Powerbank 10000mAh 35W Mini Size Built-in USBC Black FHEH0
Available on backorder
€ 39,99
SKU:
27988
Vention Powerbank 4800mAh 22.5W Foldable Lightning White FHRW0
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
27986
Vention Powerbank Wireless Magnetic 5000mAh 20W Black FHSB0
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
27993
Vention Powerbank Wireless Magnetic 10000mAh 22.5W Black FHTB0
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
27994
Vention Powerbank Wireless+Travel Charger 6in1 10000mAh Black FHXB0
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
27996








