Prosound & Light
Showing 49–72 of 207 resultsSorted by popularity
QTX RCA Female to 6.3mm Mono Male Right Angle Adaptor 757.025UK
Available on backorder
€ 2,80
SKU:
28054
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
| Channel | Mono |
QTX XLR Mono Male to 6.3mm Mono Male Adaptor 763.946UK
Available on backorder
€ 2,80
SKU:
28055
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-M |
| Channel | Mono |
SonicGear Microphone Wireless 2xHandsets WM 3000UL DUAL Palladium
Available on backorder
€ 79,99
SKU:
27823
SonicGear Microphone Wireless 2xHeadsets WMH 100 UL DUAL
Available on backorder
€ 69,99
SKU:
27824
| Brand | Sonicgear |
|---|---|
| Type | Accessories |
| Band | UHF |
Vention AUDIO 6.3mm to XLR M-M Cable 10.0m BBEBL
Available on backorder
€ 14,90
SKU:
26735
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Mono |
| Length | 10.0m |
Citronic H1600 Hybrid Amp 2x800W@2ohm 172.116UK
Available on backorder
SKU:
22622
Citronic D1000 Class-D Power Amplifier 2x500W @4ohm 172.110UK
Available on backorder
€ 323,00
SKU:
23130
Citronic H2400 Hybrid Amp 2x900W/4ohm 172.124UK
Available on backorder
SKU:
23227
Citronic QP1600 4x400W@2ohms Quad Power Amplifier 172.241UK
Available on backorder
€ 466,00
SKU:
23553
Citronic CMA-10 8ch Mixer with DSP/BT/PC/USB Play-Rec 170.866UK
Available on backorder
€ 119,00
SKU:
26807
Citronic CMA-8 6ch Mixer with DSP/BT/PC/USB Play-Rec 170.864UK
Available on backorder
€ 99,00
SKU:
26806
Citronic CSR-63 9ch Mixer with DSP/BT 4U Rack Mountable 170.809UK
Available on backorder
€ 149,00
SKU:
26808
QTX Adaptor 6.3mm Right Angle Female to Male 758.334UK
Available on backorder
€ 3,50
SKU:
27398
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm |
QTXlight Butterfly Effect 3-in-1 LED & Laser Effect Light 151.744UK
Available on backorder
€ 121,00
SKU:
27396
Vention AUDIO 6.3mm to XLR M-F Cable 5.0m BBEBJ
Available on backorder
€ 9,40
SKU:
26734
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Mono |
| Length | 5.0m |
Chord CLASSIC Leads 3.5mm to 2 XLRM Stereo 1.0m 190.135UK
Available on backorder
€ 6,80
SKU:
26814
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 3.5mm to 2 XLR-M |
| Channel | Stereo |
| Length | 1.0m |
Chord CLASSIC Leads 3.5mm to 2 XLRF Stereo 1.0m 190.136UK
Available on backorder
€ 6,80
SKU:
26815
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 3.5mm to 2 XLR-F |
| Channel | Stereo |
| Length | 1.0m |
Vention AUDIO XLR M-F Cable 1.5m BBFBG
Available on backorder
€ 7,20
SKU:
26766
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Mono |
| Length | 1.5m |






