Prosound & Light
Showing 121–144 of 207 resultsSorted by popularity
Chord Classic XLRF to 6.3mm Cable 12.0m 190.088UK
Available on backorder
€ 13,70
SKU:
18553
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Mono |
| Length | 12.0m |
Chord BMS01 Boom Microphone Stand 180.062UK
Available on backorder
€ 17,99
SKU:
13643
| Brand | Chord |
|---|---|
| Type | Floor |
Chord Classic 2XLRM-2×6.3MM 0.75m 190.033UK
Available on backorder
€ 8,70
SKU:
19947
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-M |
| Channel | Stereo |
| Length | 0.75m |
Chord Classic 6.3mm to 3.5mm 1.5m 190.012UK
Available on backorder
€ 5,80
SKU:
20024
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 3.5mm to 6.3mm |
| Channel | Stereo |
| Length | 1.5m |
QTX Tetra Moonflower/Ripple/Strobe/UV/Laser 151.608UK
Available on backorder
SKU:
20181
Citronic CS-810B 8” Passive Speaker 100W Black 178.674UK
Available on backorder
SKU:
20379
Citronic CSX18 18 Channels Live Mixer USB/BT/DSP 170.885UK
Available on backorder
€ 299,00
SKU:
20395
Chord Classic 2XLRM-2×6.3MM 3.0m 190.035UK
Available on backorder
€ 10,90
SKU:
20537
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm twin to XLR-M twin |
| Channel | Stereo |
| Length | 3.0m |
Chord Classic 2XLRM-2×6.3MM 6.0m 190.036UK
Available on backorder
€ 13,40
SKU:
20538
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm twin to XLR-M twin |
| Channel | Stereo |
| Length | 6.0m |
QTX 6.3mm Female Mono to 3.5mm Male Stereo Adaptor 759.185UK
Available on backorder
€ 2,00
SKU:
20676






