Prosound & Light
Showing 73–96 of 207 resultsSorted by popularity
Vention AUDIO 6.3mm to XLR M-F Cable 1.5m BBEBG
Available on backorder
€ 5,40
SKU:
26732
| Brand | Vention |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Length | 1.5m |
| Channel | Mono |
Vention AUDIO 6.3mm M-M Braided Cable Aluminium 10.0m BASHL
Available on backorder
€ 20,70
SKU:
26658
Vention AUDIO 6.3mm M-M Braided Cable Aluminium 5.0m BASHJ
Available on backorder
€ 12,70
SKU:
26657
Vention AUDIO 3.5mm to 6.3mm M-M TRS Cable Braided Alum 1.5m BAUHG
Available on backorder
€ 6,20
SKU:
26662
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 6.3mm M-M TRS |
| Connector Type | 3.5mm to 6.3mm |
| Length | 1.5m |
| Channel | Stereo |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO 3.5mm to 6.3mm M-M TRS Cable Braided Alum 3.0m BAUHI
Available on backorder
€ 7,50
SKU:
26663
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 6.3mm M-M TRS |
| Connector Type | 3.5mm to 6.3mm |
| Length | 3.0m |
| Channel | Stereo |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO 6.3mm M to 2×6.3mm M TRS Cable 3.0m BATBI
Available on backorder
€ 8,99
SKU:
26660
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 6.3mm M to 2×6.3mm M TRS |
| Connector Type | 6.3mm |
| Length | 3.0m |
| Channel | Stereo |
Vention AUDIO 6.3mm M to 2×6.3mm M TRS Cable 5.0m BATBJ
Available on backorder
€ 11,99
SKU:
26661
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 6.3mm M to 2×6.3mm M TRS |
| Connector Type | 6.3mm |
| Length | 5.0m |
| Channel | Stereo |
Vention AUDIO 3.5mm to 6.3mm M-M TRS Cable Braided Alum 10.0m BAUHL
Available on backorder
€ 13,70
SKU:
26665
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 3.5mm M to 2×6.3mm M |
| Connector Type | 3.5mm to 6.3mm |
| Length | 10.0m |
| Channel | Stereo |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO 3.5mm to 6.3mm M-M TRS Cable Braided Alum 5.0m BAUHJ
Available on backorder
€ 8,60
SKU:
26664
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 6.3mm M-M TRS |
| Connector Type | 3.5mm to 6.3mm |
| Length | 5.0m |
| Channel | Stereo |
| Braided | Yes |
Vention AUDIO 3.5mm M to 2×6.3mm M Cable 3.0m BACBI
Available on backorder
€ 8,30
SKU:
26725
| Brand | Vention |
|---|---|
| Type | 3.5mm M to 2×6.3mm M |
| Connector Type | 3.5mm to 6.3mm |
| Length | 3.0m |
| Channel | Stereo |
| Braided | Yes |
Citronic Amplifier D4350 4x350W 4ohm Quad Power Class-D 172.144UK
Available on backorder
€ 463,00
SKU:
26618
QTX J-MIC Dual UHF Handheld Wireless Microphones 171.824UK
Available on backorder
€ 51,00
SKU:
25843
QTX VHF Single Handheld Wireless Microphone 173.8MHz 171.804UK
Available on backorder
SKU:
25838
QTX Desktop Folding Microphone Stand 180.057UK
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
16377
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Type | Desktop |
Chord Classic XLRF to 6.3mm Cable 6.0m 190.087UK
Available on backorder
€ 8,90
SKU:
16777
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Mono |
| Length | 6.0m |
Chord Classic 2RCA-2×6.3MM Mono 3.0m 190.068UK
Available on backorder
€ 9,00
SKU:
16977
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
| Length | 3.0m |
Chord Classic 2RCA-2×6.3MM Mono 6.0m 190.069UK
Available on backorder
€ 12,50
SKU:
16978
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
| Length | 6.0m |






