Prosound & Light
Showing 193–207 of 207 resultsSorted by popularity
Chord Stackable Mic Stand Black 180.036UK
Available on backorder
€ 27,00
SKU:
14101
| Brand | Chord |
|---|---|
| Type | Stackable |
Chord Boom Arm for Mic Stand 180.065UK
Available on backorder
€ 12,00
SKU:
14102
| Brand | Chord |
|---|---|
| Type | Accessories |
Chord Classic 2 XLRF – 2 x 6.3 mm 3.0m 190.040UK
Available on backorder
€ 11,20
SKU:
14126
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Stereo |
| Length | 3.0m |
Citronic CX-1608 White 160W rms 170.357UK (pair)
Available on backorder
SKU:
14650
QTX 3.5mm Female to 6.3mm Male Adaptor Metal 757.882UK
Available on backorder
€ 2,00
SKU:
14941
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Connector Type | 3.5mm to 6.3mm |
| Channel | Stereo |
Chord Classic 2XLRM-2RCA 3.0m 190.059UK
Available on backorder
€ 8,20
SKU:
15381
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | XLR twin to RCA twin |
| Length | 3.0m |
qtxSOUND 188.147UK Microphone holder 40mm
Available on backorder
€ 2,99
SKU:
15520
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Type | Accessories |
qtxSOUND 188.142UK Microphone holder 30mm flexible
Available on backorder
€ 2,99
SKU:
15521
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Type | Accessories |
QTX Spring Clip Mic Holder 30mm 188.140UK
Available on backorder
€ 2,99
SKU:
16021
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Type | Accessories |






