DWDR
Showing all 20 resultsSorted by popularity
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Dual Illuminator HDW1500CLQ-IL-A-0280B-S3
Available on backorder
€ 72,00
SKU:
28746
Dahua IP 2.0MP Dome PTZ 4x IVS AI Features (SMD 3.0,Face Detection, Smart Search) SD22204DB-GNY
Available on backorder
SKU:
25065
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.8-12mm |
| AI Features | SMD,Face Detection,Perimeter Protection |
| WDR | DWDR |
| IVS | YES |
| Others | Up to 512G Micro SD |
Dahua IP 4.0MP Dome Thermal WizSense TPC-DF1241-D3F4
Available on backorder
€ 914,00
SKU:
23372
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | Fire Detection & Alarm,Cold & Hot Spot,Trace Human & Vehicle Classification,Smoking Detection,Call Detection |
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 3.5mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | DWDR |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| RS-485 | RS-485 |
Dahua IP 4.0MP Bullet Thermal (flame Detection) 4.0mm HY-FT431LFP-TD1F4
Available on backorder
€ 1.071,00
SKU:
27301
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | Fire detection alarm, cold and hot spot alarm, and industrial temperature detection alarm functions |
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 4.0mm |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| Alarm | 1 Channel In, 1 Channel Out |
Dahua IP 4.0MP Dome Thermal (flame Detection) 4.0mm HY-FT431LFP-TD1F4
Available on backorder
€ 329,00
SKU:
29401
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | Fire Detection & Alarm,Cold & Hot Spot,Trace Human & Vehicle Classification,Smoking Detection,Call Detection |
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| Alarm | 1 Channel In, 1 Channel Out |
Dahua IP 5.0MP PT Dome Smart Dual Light SD2A500NB-GNY-A-PV
Available on backorder
€ 157,00
SKU:
27037
Dahua IP 8.0MP Bullet 2.8mm Dual Illumination WDR HFW1839TC-A-IL-S6
Available on backorder
€ 223,00
SKU:
27318
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | PersonDetection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | DWDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 2.0MP PT Dual Illumination 2.8mm PT1200A-IL-A
Available on backorder
€ 93,00
SKU:
27275
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | PTZ |
| Max Recording Rate | 1080N@30fps |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Illumination | Up to 40m |
| Lens Type | Fixed |
| IR Distance | Up to 40m |
| WDR | DWDR |
| 1ch in,Built-in Mic | 1ch in,Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP PT Dual Illumination 2.8mm PT1500A-IL-A
Available on backorder
€ 118,00
SKU:
27276
Dahua IP 4.0MP Wifi Dome 2.8mm HDBW1430DE-SW
Available on backorder
SKU:
23676
| Brand | Dahua-Wireless |
|---|---|
| AI Features | SMD,Person |
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Wi-Fi | Yes |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | DWDR |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 3.6mm B1A21
Available on backorder
SKU:
20035
Dahua HDCVI 2.0MP Dome 2.8mm T1A21
Available on backorder
SKU:
20036
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.7-12mm HFW1500R-Z-A
Available on backorder
€ 147,00
SKU:
20037
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | HDCVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 8.0MP Dome 2.8mm HDW1800M
Available on backorder
SKU:
20876
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm -HDW1500TLMQ-A-0280B-S2
Available on backorder
€ 77,00
SKU:
23375
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 3.6mm HFW1200CL-IL-A-S6
Available on backorder
SKU:
24948
