Fixed
Showing all 17 resultsSorted by popularity
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.8mm Full Color 24/7 HFW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30064
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Full Color 24/7 50m Metal-Plastic HDW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30065
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Dual Illuminator HDW1500CLQ-IL-A-0280B-S3
Available on backorder
€ 72,00
SKU:
28746
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.8mm HFW1500RL-IL-A-0280B-S3-DIP
Available on backorder
€ 72,00
SKU:
29397
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 30m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm HDW1509T-A-LED-0280B-S3
Available on backorder
SKU:
28289
Dahua HDCVI 2.0MP PT Dual Illumination 2.8mm PT1200A-IL-A
Available on backorder
€ 93,00
SKU:
27275
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | PTZ |
| Max Recording Rate | 1080N@30fps |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Illumination | Up to 40m |
| Lens Type | Fixed |
| IR Distance | Up to 40m |
| WDR | DWDR |
| 1ch in,Built-in Mic | 1ch in,Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP PT Dual Illumination 2.8mm PT1500A-IL-A
Available on backorder
€ 118,00
SKU:
27276
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 3.6mm B1A21
Available on backorder
SKU:
20035
Dahua HDCVI 2.0MP Dome 2.8mm T1A21
Available on backorder
SKU:
20036
Dahua HDCVI 8.0MP Dome 2.8mm HDW1800M
Available on backorder
SKU:
20876
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm -HDW1500TLMQ-A-0280B-S2
Available on backorder
€ 77,00
SKU:
23375
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 3.6mm Full Color HFW1239TLM-A-LED-S2
Available on backorder
SKU:
24018
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 3.6mm Dual Illuminator HFW1509TLM-IL-A-0360B-S2
Available on backorder
€ 136,00
SKU:
24693
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 3.6mm HFW1200CL-IL-A-S6
Available on backorder
SKU:
24948
