Reolink POE IP PT Camera 8MP With Spotlight RLC-830A (P830)
SKU:
27552
€ 109,99
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection,Auto Tracking |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 4.0mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| Two-Way | Two-Way |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Available to order [Warehouse stock]
Want to be notified when this product is back in stock?



















