Filter by price
Stock status
Brand
Showing all 20 resultsSorted by popularity
Dahua NVR 8ch 2HDD 448mbps H265 N520208-FI2
Available on backorder
€ 781,00
SKU:
30074
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Max Input/Record | 448Mbps/448Mbps |
| Channels | 8 |
| Poe Ports | No |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Strong Security NVR 8 Channel 4K H.265+ PoE ONVIF Supported NVR-8CHPOE-8MP-UK
Available on backorder
€ 168,00
SKU:
28492
| Brand | Strong |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Poe Ports | 8 |
| HDD | 1 Disk Up to 8TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
AJAX SURVEILLANCE NVR 8ch 100Mbps H.265/H.264
Available on backorder
€ 348,00
SKU:
28341
| Brand | AJAX |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Input/Record | 100Mbps/100Mbps |
| Compression | H.265/H.264 |
| HDD | 1 Disk Up to 16TB |
Reolink KIT 8xChNVR+4x5MP Bullet+2TB RLK8-410B4-5MP (NVS8-5MB4)
Available on backorder
€ 499,00
SKU:
28189
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Channels | 8 |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | H.265/H.264 |
| HDD | 1 Disk Up to 6TB |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua NVR 8ch 1HDD 80mbps H265 NVR2108-4KS3
Available on backorder
€ 204,00
SKU:
27859
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD Plus,Perimeter Protection |
| Channels | 8 |
| Max Input/Record | 80Mbps/80Mbps |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 1 Disk Up to 20TB |
Reolink KIT 8xChNVR+4x12MP Bullet+2TB NVR RLK8-1200B4-A (NVS8-12MB4)
Available on backorder
€ 699,00
SKU:
27234
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Channels | 8 |
| Poe Ports | 8 |
Reolink KIT 8xChNVR+4x8MP Bullet+2TB NVR (NVS8-8MB4)
Available on backorder
€ 549,00
SKU:
27334
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Channels | 8 |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | H.265/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 6TB |
| Lens | Fixed |
| 4.0mm | 4.0mm |
| Up to 30m | Up to 30m |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Reolink KIT 8xChNVR+4x8MP Dome+2TB NVR NVS8-8MD4
Available on backorder
€ 549,00
SKU:
27335
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Channels | 8 |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | H.265/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 12TB |
| Lens | Fixed |
| 4.0mm | 4.0mm |
| Up to 300m | Up to 300m |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Citronic CMA-10 8ch Mixer with DSP/BT/PC/USB Play-Rec 170.866UK
Available on backorder
€ 119,00
SKU:
26807
Reolink POE NVR 8-port with 2TB HDD RLN8-410-2T (NVS8)
Available on backorder
€ 309,99
SKU:
27229
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | 8ch@4K |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | H.265/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 6TB |
Dahua NVR 8ch 2HDD 160mbps H265 NVR4208-8P-4KS3
Available on backorder
€ 519,00
SKU:
27285
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 2-channel 8 MP@30 fps; 3-channel 5 MP@30 fps; 4-channel 4 MP@30 fps; 8-channel 1080p@30 fps AI enabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 1-channel 8 MP@30 fps; 2-channel 5 |
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 8ch 1HDD 80mbps H265 NVR4108HS-8P-4KS3
Available on backorder
€ 434,00
SKU:
25897
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | 1-channel 12 MP@30 fps; 2-channel 8 MP@30 fps; 3-channel 5 MP@30 fps; 4-channel 4 MP@30 fps; 8-channel 1080p@30 fps |
| Max Input/Record | 80Mbps/80Mbps |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 1 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
Reolink KIT 8xChNVR+4x12MP Dome+2TB NVR RLK8-1200D4-A
Available on backorder
€ 599,00
SKU:
26191
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | 8ch@4K |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | H.265/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 6TB |
| Fixed | Fixed |
| 4.0mm | 4.0mm |
| Up to 30m | Up to 30m |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua NVR 8ch 2HDD 384mbps H265+ WizSense NVR5208-8P-EI
Available on backorder
SKU:
24459
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | 1ch@32MP/8ch@8MP |
| Max Input/Record | 384Mbps/384Mbps |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 16TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 8ch 1HDD 80mbps H265 NVR4108HS-8P-EI
Available on backorder
€ 540,00
SKU:
24555
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Face Detection,Perimeter Protection |
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 2-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 4-channel 8 MP@30 fps; 6-channel 5 MP@30 fps; 8-channel 4 MP@30 fps AI enabled: 1-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 3-channel |
| Max Input/Record | 80Mbps/80Mbps |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 1 Disk Up to 16TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Audio In,Audio Out |
Dahua NVR 8ch 1HDD 80mbps H265 NVR4108HS-EI
Available on backorder
€ 329,00
SKU:
24554
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Face Detection,Perimeter Protection |
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 2-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 4-channel 8 MP@30 fps; 6-channel 5 MP@30 fps; 8-channel 4 MP@30 fps AI enabled: 1-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 3-channel |
| Max Input/Record | 80Mbps/80Mbps |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 1 Disk Up to 16TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Audio In,Audio Out |
Dahua NVR 8ch 2HDD 256mbps H265 WizSense NVR4208-EI
Available on backorder
€ 397,00
SKU:
24556
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 2-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 4-channel 8 MP@30 fps; 6-channel 5 MP@30 fps; 8-channel 4 MP@30 fps AI enabled: 1-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 3-channel |
| Max Input/Record | 256Mbps/256Mbps |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 16TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 8ch 2HDD 256mbps H265 NVR4208-8P-EI
Available on backorder
€ 616,00
SKU:
25477
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 2-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 4-channel 8 MP@30 fps; 6-channel 5 MP@30 fps; 8-channel 4 MP@30 fps AI enabled: 1-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 3-channel |
| Max Input/Record | 256Mbps/256Mbps |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 16TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 8ch 2HDD 160mbps H265 NVR4208-4KS3
Available on backorder
€ 350,00
SKU:
25489
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 2-channel 8 MP@30 fps; 3-channel 5 MP@30 fps; 4-channel 4 MP@30 fps; 8-channel 1080p@30 fps AI enabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 1-channel 8 MP@30 fps; 2-channel 5 |
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |



