YES
Showing all 5 resultsSorted by popularity
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Dual Illuminator HDW1500CLQ-IL-A-0280B-S3
Available on backorder
€ 72,00
SKU:
28746
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.7-13.5mm HDW1500T-Z-A-2712-S2
Available on backorder
€ 125,00
SKU:
29398
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/CVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Siren | Built-in Siren |
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 2.7-12mm Starlight Motorized HFW1231R-Z-A
Available on backorder
SKU:
23042
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Lens Type | Varifocal |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 80m |
| WDR | 130dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Mic |
Dahua IP 4.0MP Dome 2.8mm WDR IPC-HDW2441TM-S-0280B
Available on backorder
SKU:
24020
Dahua IP AI 5.0MP 2.8mm Bullet WizMind HFW5541T-ASE-0280B-S3
Available on backorder
€ 390,00
SKU:
25421
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection,AI SSA |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 80m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Yes | |
| Built-in Mic | |
| 1 Channel In, 1 Channel Out |
