Dahua IP 5.0MP PT Dome Smart Dual Light SD2A500NB-GNY-A-PV
SKU:
27037
€ 128,00
Available to order [Warehouse stock]
€ 128,00
Available to order [Warehouse stock]
—
Camera
Lens
PTZ
Smart Event
Active Deterrence
Video
Audio
Network
Network Port : RJ-45 (10/100 Base-T)
Certification
Power
Power Consumption : Basic: 3.5 W; Max: 9 W (illuminator)
Environment
Structure
—
| Brand | Dahua |
|---|
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 2-channel 8 MP@30 fps; 3-channel 5 MP@30 fps; 4-channel 4 MP@30 fps; 8-channel 1080p@30 fps AI enabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 1-channel 8 MP@30 fps; 2-channel 5 |
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Available on backorder
Available on backorder
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | PersonDetection |
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
No account yet?
Create an Account