12.0MP
Showing all 9 resultsSorted by popularity
Reolink PRO IP POE Dual Illumination 12.0MP Dome 2.8mm SED RP-PCT12M
Available on backorder
€ 139,99
SKU:
28973
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Line Crossing Alert, Zone Intrusion Alert, Zone Loitering Alert |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| Yes | |
| Two-Way | Two-Way |
| Up to 512G Micro SD | Up to 512G Micro SD |
Dahua IP 12.0MP Dome 2.8mm Smart Dual Light WDR HDW21249T-S-IL-0280B
Available on backorder
€ 334,00
SKU:
28830
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD Plus,Perimeter Protection |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| DWDR | DWDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua IP 12.0MP Bullet 2.8mm Dual Illumination WDR HFW21249T-AS-IL
Available on backorder
€ 347,00
SKU:
28778
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD Plus,Perimeter Protection |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| DWDR | DWDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Reolink POE IP Dome Camera 12MP Fixed RLC-1224A (P344)
Available on backorder
€ 109,99
SKU:
26235
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Full-Color | Yes |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| Audio | Two-Way |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Reolink KIT 8xChNVR+4x12MP Bullet+2TB NVR RLK8-1200B4-A (NVS8-12MB4)
Available on backorder
€ 699,00
SKU:
27234
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Channels | 8 |
| Poe Ports | 8 |
Reolink POE IP Bullet Camera 12MP Fixed RLC-1212A (P340)
Available on backorder
€ 109,99
SKU:
27553
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 20m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 4.0mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Two-Way | Two-Way |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Reolink KIT 8xChNVR+4x12MP Dome+2TB NVR RLK8-1200D4-A
Available on backorder
€ 599,00
SKU:
26191
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 12.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | 8ch@4K |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | H.265/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 6TB |
| Fixed | Fixed |
| 4.0mm | 4.0mm |
| Up to 30m | Up to 30m |
| Built-in Mic | Built-in Mic |

