Up to 80m
Showing all 3 resultsSorted by popularity
Dahua IP 2.0MP Wizsense PTZ 16x Optical Zoom 80m IR True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) SD3D216NB-GNY
Available on backorder
€ 518,00
SKU:
27278
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 5mm-80mm |
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | 80m |
| IR Distance | Up to 80m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 2.7-12mm Starlight Motorized HFW1231R-Z-A
Available on backorder
SKU:
23042
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Lens Type | Varifocal |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 80m |
| WDR | 130dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Mic |
Dahua IP AI 5.0MP 2.8mm Bullet WizMind HFW5541T-ASE-0280B-S3
Available on backorder
€ 390,00
SKU:
25421
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection,AI SSA |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 80m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Yes | |
| Built-in Mic | |
| 1 Channel In, 1 Channel Out |
