Filter by price
Stock status
Type
USB Type
Cable Type
- SFTP 9
- SSTP (Best Quality) 2
- UTP 4
- Displayport 1
- DVI 1
- USB 7
- VGA 1
Connection Type
5.0m
Showing 49–66 of 66 resultsSorted by popularity
Mercury IEC Extension Lead 5.0m Bag 114.057UK
Available on backorder
€ 12,00
SKU:
16543
| Brand | Mercury |
|---|---|
| Type | IEC extension |
| Length | 5.0m |
AV:link 3.5mm to 2RCA 5.0m 112.066UK
Available on backorder
€ 6,00
SKU:
17007
| Brand | Av:Link |
|---|---|
| Type | 3.5mm to 2RCA |
| Length | 5.0m |
Unitek Y-277 USB2.0 USB-A Male to USB-A Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 9,99
SKU:
17978
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 2.0 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek U304A USB3.1 USB-C Male to USB-A Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 21,99
SKU:
19195
Unitek U305A USB3.1 USB-C Male to USB-C Female Active Extension Cable 5m
Available on backorder
€ 24,99
SKU:
21397
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-C to USB-C Extension |
| USB Version | 3.1 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek Y-C421GBK USB 2.0 Cable A-B 5m
Available on backorder
€ 9,00
SKU:
21964
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-B |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 5.0m |
Unitek UCE USB-A 2.0 Active Extension Cable Alum 5.0m Y-271
Available on backorder
€ 14,99
SKU:
24729
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 2.0 |
| Active Cable | Yes |
| Length | 5.0m |
Unitek UCE USB-A 2.0 Extension Cable 5.0m Y-C418GBK
Available on backorder
€ 6,99
SKU:
25325
| Brand | Unitek |
|---|---|
| Cable Type | USB |
| USB Type | USB-A to USB-A Extension |
| USB Version | 2.0 |
| Length | 5.0m |





