Prosound & Light
Showing 169–192 of 207 resultsSorted by popularity
Chord Classic 2 XLRM – 2 x 6.3mm 1.5m 190.034UK
Available on backorder
€ 9,40
SKU:
13485
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-M |
| Channel | Stereo |
| Length | 1.5m |
Chord Classic 2XLRF- 2×6.3MM 1.5m 190.039UK
Available on backorder
€ 9,00
SKU:
13486
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-F |
| Channel | Stereo |
| Length | 1.5m |
Chord Classic XLRM to 6.3mm 1.5m 190.043UK
Available on backorder
€ 5,60
SKU:
13487
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to XLR-M |
| Channel | Mono |
| Length | 1.5m |
Chord Classic 2 RCA-2 XLRM 1.5m 190.058UK
Available on backorder
€ 7,10
SKU:
13488
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | XLR twin to RCA twin |
| Length | 1.5m |
Chord Classic 2 XLRF to 2 RCA 1.5m 190.062UK
Available on backorder
€ 7,50
SKU:
13489
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | XLR twin to RCA twin |
| Length | 1.5m |
QTX Light DM-X16 192 Channel DMX Controller 154.093UK
Available on backorder
SKU:
13674
Chord Classic 6.35mm-2RCA 1.5m 190.015UK
Available on backorder
€ 5,30
SKU:
13700
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
| Length | 1.5m |
QTX Sound Mic Desk Stand & Boom Arm 952.336UK
Available on backorder
€ 17,99
SKU:
13858
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Type | Desktop |
Citronic X-Over for QR12 902.557UK
Available on backorder
€ 10,00
SKU:
13870
| Brand | Citronic |
|---|---|
| Type | Crossover |
Citronic DMCO3 Dynamic Microphone 173.863UK
Available on backorder
€ 22,00
SKU:
14074
| Brand | Citronic |
|---|---|
| Type | Dynamic |
Chord Mic Holder Plastic 30mm 188.139UK
Available on backorder
€ 3,00
SKU:
14083
| Brand | Chord |
|---|---|
| Type | Accessories |
Chord DM04 HandHeld Dynamic Mic 173.855UK
Available on backorder
€ 23,00
SKU:
14099
| Brand | Chord |
|---|---|
| Type | Dynamic |






