Prosound & Light
Showing 145–168 of 207 resultsSorted by popularity
Citronic CPH40 Pro DJ Studio Heaphones 100.100UK
Available on backorder
SKU:
22644
| Brand | Citronic |
|---|---|
| Connector | 3.5mm |
QTX QX15PA-Plus Portable PA 15” BT/USB/UHF Mic 178.857UK
Available on backorder
SKU:
22933
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Woofer | 15” |
| Bluetooth | Yes |
| USB/SD MP3 | Yes |
| FM Radio | Yes |
| Microphone | 2xWireless UHF |
| Remote Control | Yes |
Citronic CASA-10 Passive 10″ Full Range Speaker 200W 178.111UK
Available on backorder
SKU:
23556
Citronic CASA-8 Passive 8″ Full Range Speaker 150W 178.109UK
Available on backorder
SKU:
23555
Citronic CASA-12 Passive 12″ Full Range Speaker 300W 178.113UK
Available on backorder
SKU:
23557
QTX DM-X12 DMX Controller 192 Channels with Joystick 154.092UK
Available on backorder
SKU:
23927
QTX PAR-T Bar LED Party Bar and Stand Kit 151.735UK
Available on backorder
SKU:
23924
SonicGear WMH 100 UL Wireless Headset Microphone
Available on backorder
€ 49,99
SKU:
24057
| Brand | Sonicgear |
|---|---|
| Band | UHF |
SonicGear WMS 7000 UL Wireless Microphone with receiver
Available on backorder
SKU:
24060
| Brand | Sonicgear |
|---|---|
| Band | UHF |
QTX ADMX-512 Advanced 512 Ch DMX/RDM Controller 154.105UK
Available on backorder
SKU:
24265
QTX DMX-192 192 Channel DMX Controller 154.103UK
Available on backorder
SKU:
24264
QTX MDMX-24 24 Channel Mini DMX Controller 154.100UK
Available on backorder
SKU:
24263
Citronic Microphone Stand Pro Studio Boom Arm 180.003UK
Available on backorder
€ 23,00
SKU:
25041
| Brand | Citronic |
|---|---|
| Type | Desktop |
QTX 6.3mm Plug-RCA Skt Adaptor 757.141UK (Bag)
Available on backorder
€ 2,00
SKU:
12853
| Brand | QTXSound |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
Chord Classic 2 RCA – 2 x 6.3mm Mono 1.5m 190.067UK
Available on backorder
€ 7,50
SKU:
13153
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | 6.3mm to RCA |
| Length | 1.5m |
Chord Classic 2XLRM-2RCA 0.75m 190.057UK
Available on backorder
€ 6,00
SKU:
13315
| Brand | Chord |
|---|---|
| Connector Type | XLR twin to RCA twin |
| Length | 0.75m |






