Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 3.6mm HFW1200CL-IL-A-S6
SKU:
24948
€ 51,00 Original price was: € 51,00.€ 32,00Current price is: € 32,00.
Available to order [Warehouse stock]
€ 51,00 Original price was: € 51,00.€ 32,00Current price is: € 32,00.
Available to order [Warehouse stock]
* In order to use the Smart Dual Light HDCVI camera, the firmware of XVR must be upgraded to V4.001.0000004.1.R.220323 or later version.
—
Camera
Lens
Video
Certification
Port
Power
Environment
Structure
—
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Lens Type | Fixed |
Available on backorder
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| DVR Channels | 16 |
| DVR Protocols | HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP |
| HDD | 2 Disk Up to 16TB |
| Max Record Resolution | CH01-16: 4K |
| Max Recording Rate | All channel 5M-N(1~10fps); 4M-N/1080P(1~15fps); 1080N/720P/960H/D1/CIF (1~25/30fps) Sub stream: D1/CIF(1~15fps) |
| Extras | 1ch RCA Out/1ch RCA In |
| Compression | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | HDCVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic |
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | PTZ |
| Max Recording Rate | 1080N@30fps |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Illumination | Up to 40m |
| Lens Type | Fixed |
| IR Distance | Up to 40m |
| WDR | DWDR |
| 1ch in,Built-in Mic | 1ch in,Built-in Mic |
No account yet?
Create an Account