120dB true WDR
Showing all 7 resultsSorted by popularity
Dahua IP 2.0MP Bullet 2.8mm True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) HFW2241S-S
Available on backorder
SKU:
24014
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua IP 2.0MP PTZ 4.8-120mm 150m IR Auto Tracking True WDR IVS AI Features (SMD 4.0,Quick Pick,Perimeter Protection, Smart Search) SD5A225GB-HNR
Available on backorder
SKU:
24562
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 4.8-120mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Auto Tracking,Face Detection |
| IR Distance | Up to 150m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| 1 Input, 1 Output | 1 Input, 1 Output |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
Dahua IP 2.0MP Dome Eyeball 2.7-13.5mm True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) HDW2241T-ZS
Available on backorder
SKU:
24715
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection |
| IR Distance | Up to 40m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Dahua IP 4.0MP PTZ 4x Optical Zoom Wizsense True WDR IVS AI Features (SMD 3.0,Perimeter Protection, Smart Search) SD1A404DB-GNY
Available on backorder
SKU:
27277
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.8-12.0mm |
| AI Features | SMD,Face Detection,Perimeter Protection,People Counting |
| IR Distance | Up to 20m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| 1 Input, 1 Output | 1 Input, 1 Output |
Dahua IP 2.0MP Dome 2.8mm True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) HDW2241TM-S
Available on backorder
SKU:
24954
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Dahua IP 4.0MP Bullet 2.8-12mm WDR HFW1431T-ZS
Available on backorder
SKU:
21153
Dahua IP 4.0MP Dome 2.8mm WDR IPC-HDW2441TM-S-0280B
Available on backorder
SKU:
24020
