Up to 40m
Showing all 6 resultsSorted by popularity
Dahua IP 2.0MP Dome Eyeball 2.7-13.5mm True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) HDW2241T-ZS
Available on backorder
SKU:
24715
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection |
| IR Distance | Up to 40m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm HDW1509T-A-LED-0280B-S3
Available on backorder
SKU:
28289
Dahua IP 4.0MP Bullet 2.8mm Dual Illumination WDR HFW1439V-A-IL
Available on backorder
€ 146,00
SKU:
26796
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Person |
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 40m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 2.0MP PT Dual Illumination 2.8mm PT1200A-IL-A
Available on backorder
€ 93,00
SKU:
27275
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | PTZ |
| Max Recording Rate | 1080N@30fps |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Illumination | Up to 40m |
| Lens Type | Fixed |
| IR Distance | Up to 40m |
| WDR | DWDR |
| 1ch in,Built-in Mic | 1ch in,Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP PT Dual Illumination 2.8mm PT1500A-IL-A
Available on backorder
€ 118,00
SKU:
27276
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 3.6mm Dual Illuminator HFW1509TLM-IL-A-0360B-S2
Available on backorder
€ 136,00
SKU:
24693
