2.7-13.5mm
Showing all 9 resultsSorted by popularity
Dahua IP 4.0MP Dome PT Entry Level 2.8mm Dual Illumination 5x Zoom True WDR Auto Tracking True WDR IVS AI Features (SMD 3.0,Perimeter Protection, Smart Search) SD2C405NB-GNY-A-PV-S2
Available on backorder
€ 293,00
SKU:
28523
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| H.265/H.264 | H.265/H.264 |
| Two-Way | Two-Way |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua IP 2.0MP Dome Eyeball 2.7-13.5mm True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) HDW2241T-ZS
Available on backorder
SKU:
24715
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection |
| IR Distance | Up to 40m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Dahua IP 4.0MP PTZ 5x Optical Zoom Wizsense Auto Tracking 50m IR True WDR IVS AI Features (SMD3.0,Perimeter Protection, Smart Search)SD3E405DB-GNY-A-PV1
Available on backorder
€ 458,00
SKU:
27279
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| AI Features | SMD,Face Detection,Perimeter Protection |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| IR Distance | Up to 50m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| Up to 512G Micro SD | Up to 512G Micro SD |
Reolink PRO IP POE Dual Illumination 8.0MP Bullet 2.7-13.5mm SED Motorised RP-PCB8MZ
Available on backorder
€ 189,99
SKU:
28966
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Line Crossing Alert, Zone Intrusion Alert, Zone Loitering Alert |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| IR Distance | Up to 35m |
| Yes | |
| Two-Way | Two-Way |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512G Micro SD | Up to 512G Micro SD |
Reolink PRO IP POE Dual Illumination 8.0MP Dome 2.7-13.5mm SED Motorised RP-PCV8MZ
Available on backorder
€ 199,99
SKU:
28967
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Line Crossing Alert, Zone Intrusion Alert, Zone Loitering Alert |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| Yes | |
| Two-Way | Two-Way |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512G Micro SD | Up to 512G Micro SD |
Reolink POE IP PTZ Camera 8MP 5x Optical Zoom (RLC-823S1) P840
Available on backorder
€ 239,99
SKU:
28193
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Motion detection, person detection, vehicle detection, animal detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Compression | H.265/H.264 |
| Full-Color | Yes |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Reolink POE IP Bullet Camera 8MP Varifocal RLC-811A (P430)
Available on backorder
€ 99,99
SKU:
28169
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| Audio | Two-Way |
Dahua HDCVI 8.0MP Dome Motorised 2.7-13.5mm HDW1801T-Z-A
Available on backorder
€ 207,00
SKU:
21813
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 8.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua IP Lite AI 8.0MP Bullet 2.7-13.5mm HFW3849T1-ZAS-PV-S5
Available on backorder
€ 768,00
SKU:
27287
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Acu Pick, Smart Search, AI SSA |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 50m |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| 1 Input, 1 Output | 1 Input, 1 Output |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |

