5.0 MP
Showing all 10 resultsSorted by popularity
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.8mm Full Color 24/7 HFW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30064
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Full Color 24/7 50m Metal-Plastic HDW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30065
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.8mm HFW1500RL-IL-A-0280B-S3-DIP
Available on backorder
€ 72,00
SKU:
29397
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 30m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| 120dB true WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.7-13.5mm HDW1500T-Z-A-2712-S2
Available on backorder
€ 125,00
SKU:
29398
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/CVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Siren | Built-in Siren |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm HDW1509T-A-LED-0280B-S3
Available on backorder
SKU:
28289
Dahua HDCVI 5.0MP PT Dual Illumination 2.8mm PT1500A-IL-A
Available on backorder
€ 118,00
SKU:
27276
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.7-12mm HFW1500R-Z-A
Available on backorder
€ 147,00
SKU:
20037
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | HDCVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm -HDW1500TLMQ-A-0280B-S2
Available on backorder
€ 77,00
SKU:
23375
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 3.6mm Dual Illuminator HFW1509TLM-IL-A-0360B-S2
Available on backorder
€ 136,00
SKU:
24693
