Up to 60m
Showing all 5 resultsSorted by popularity
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.7-13.5mm HDW1500T-Z-A-2712-S2
Available on backorder
€ 125,00
SKU:
29398
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/CVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Siren | Built-in Siren |
Reolink POE IP PTZ Camera 8MP 5x Optical Zoom (RLC-823S1) P840
Available on backorder
€ 239,99
SKU:
28193
| Brand | Reolink |
|---|---|
| AI Features | Motion detection, person detection, vehicle detection, animal detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Compression | H.265/H.264 |
| Full-Color | Yes |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua HDCVI 8.0MP Dome Motorised 2.7-13.5mm HDW1801T-Z-A
Available on backorder
€ 207,00
SKU:
21813
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 8.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.7-12mm HFW1500R-Z-A
Available on backorder
€ 147,00
SKU:
20037
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | HDCVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | DWDR |
| Audio | Built-in Mic |

