130dB true WDR
Showing all 3 resultsSorted by popularity
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 2.8mm Full Color 24/7 HFW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30064
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.8mm Full Color 24/7 50m Metal-Plastic HDW1549X-A-PRO
Available on backorder
€ 130,00
SKU:
30065
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Full-Color | Yes |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Illumination | Up to 50m |
| Lens Type | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 130dB true WDR |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 2.7-12mm Starlight Motorized HFW1231R-Z-A
Available on backorder
SKU:
23042
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Bullet |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Lens Type | Varifocal |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 80m |
| WDR | 130dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Mic |
