Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 3.6mm Full Color HFW1239TLM-A-LED-S2
SKU:
24018
€ 66,00 Original price was: € 66,00.€ 46,00Current price is: € 46,00.
Available to order [Warehouse stock]
€ 66,00 Original price was: € 66,00.€ 46,00Current price is: € 46,00.
Available to order [Warehouse stock]
—
Camera
Lens
Video
Certifications
Port
Power
Environment
Structure
—
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Lens Type | Fixed |
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| DVR Channels | 16 |
| DVR Protocols | HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP |
| HDD | 1 Disk Up to 16TB |
| Max Record Resolution | CH01-16: 4K |
| Extras | 1ch RCA Out/1ch RCA In |
| Compression | AI Coding/H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| DVR Channels | 16 |
| DVR Protocols | HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP |
| HDD | 1 Disk Up to 16TB |
| Max Record Resolution | CH01-16: 5M-N/1080P |
| Max Recording Rate | All channel 5M-N(1~10fps); 4M-N/1080P(1~15fps); 1080N/720P/960H/D1/CIF (1~25/30fps) Sub stream: D1/CIF(1~15fps) |
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| DVR Channels | 4 |
| DVR Protocols | HDCVI/AHD/TVI/CVBS/IP |
| HDD | 1 Disk Up to 6TB |
| Max Record Resolution | CH01-04: 5M-N/4M-N-1080P |
| Max Recording Rate | All channel 5M-N(1~10fps); 4M-N/1080P(1~15fps); 1080N/720P/960H/D1/CIF (1~25/30fps) Sub stream: D1/CIF(1~15fps) |
Available on backorder
Available on backorder
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/CVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Siren | Built-in Siren |
No account yet?
Create an Account