120dB true WDR
Showing 1–24 of 25 resultsSorted by popularity
Dahua IP 6.0MP Dome Full Color 24/7 2.8mm IVS WDR HDW2649T-S-LED-PRO
Available on backorder
€ 292,00
SKU:
30067
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 6.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua IP 6.0MP Bullet 2.8mm Smart Dual Light IVS IPC-HFW2649TL-S-LED-0280B-PRO
Available on backorder
€ 292,00
SKU:
29963
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 6.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD Plus ,Perimeter Protection, Smart Search |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 50m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua IP 8.0MP Bullet TIOC 2.8mm UFW4859T1-AS-PV-0280B-PRO
Available on backorder
€ 613,00
SKU:
29962
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Quick Pick, Smart Search, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 50m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | Yes |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512GB Micro SD | Up to 512GB Micro SD |
Dahua IP 4.0MP Bullet 2.8mm WDR IPC-HFW2441S-S-0280B
Available on backorder
€ 218,00
SKU:
24019
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Dahua IP Lite AI 8.0MP Bullet 2.8mm IPC-HFW3849T1-AS-PV-PRO
Available on backorder
€ 516,00
SKU:
27297
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Acu Pick, Smart Search, AI SSA |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 50m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
| Up to 512G Micro SD | Up to 512G Micro SD |
Dahua IP 2.0MP Bullet 2.8mm True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) HFW2241S-S
Available on backorder
SKU:
24014
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Audio | Built-in Mic |
Dahua IP 2.0MP PTZ 4.8-120mm 150m IR Auto Tracking True WDR IVS AI Features (SMD 4.0,Quick Pick,Perimeter Protection, Smart Search) SD5A225GB-HNR
Available on backorder
SKU:
24562
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 4.8-120mm |
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Auto Tracking,Face Detection |
| IR Distance | Up to 150m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| 1 Input, 1 Output | 1 Input, 1 Output |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
Dahua IP 2.0MP Dome Eyeball 2.7-13.5mm True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) HDW2241T-ZS
Available on backorder
SKU:
24715
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection |
| IR Distance | Up to 40m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Dahua IP 4.0MP PTZ 4x Optical Zoom Wizsense True WDR IVS AI Features (SMD 3.0,Perimeter Protection, Smart Search) SD1A404DB-GNY
Available on backorder
SKU:
27277
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.8-12.0mm |
| AI Features | SMD,Face Detection,Perimeter Protection,People Counting |
| IR Distance | Up to 20m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| 1 Input, 1 Output | 1 Input, 1 Output |
Dahua IP 4.0MP Dome PT Entry Level 3.6mm Dual Illumination True WDR Auto Tracking True WDR IVS AI Features (SMD 3.0,Perimeter Protection, Smart Search) PT2449C1-S-PV-PRO
Available on backorder
€ 202,00
SKU:
28823
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | PTZ |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 3.6mm |
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection,IVS,Smart Search |
| Full-Color | Yes |
| WDR | 120dB true WDR |
| Compression | H.265/H.264 |
| Two-Way | Two-Way |
| Up to 512G Micro SD | Up to 512G Micro SD |
Dahua IP 2.0MP Dome 2.8mm True WDR IVS AI Features (SMD,Perimeter Protection, Smart Search) HDW2241TM-S
Available on backorder
SKU:
24954
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search |
| Camera Resolution | 2.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256G Micro SD | Up to 256G Micro SD |
Dahua IP Lite AI 8.0MP Bullet 2.8mm IPC-HFW3849T1-AS-PV-S5
Available on backorder
€ 581,00
SKU:
26167
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Perimeter Protection, Smart Search, AcuPick, AI SSA |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| Built-in Mic,Built-in Speaker | Built-in Mic,Built-in Speaker |
Dahua IP 4.0MP Bullet Smart Dual Illumination 2.8mm HFW2449S-S-IL
Available on backorder
€ 242,00
SKU:
24111
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 30m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
Dahua HDCVI 5.0MP Dome 2.7-13.5mm HDW1500T-Z-A-2712-S2
Available on backorder
€ 125,00
SKU:
29398
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/CVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 5.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-12mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Built-in Siren | Built-in Siren |
Dahua HDCVI 8.0MP Dome Motorised 2.7-13.5mm HDW1801T-Z-A
Available on backorder
€ 207,00
SKU:
21813
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Housing Type | Dome |
| Camera Protocols | AHD/HDCVI/TVI/CVBS |
| Camera Resolution | 8.0 MP |
| Lens Type | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| IR Distance | Up to 60m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
AJAX IP 5MP 2.8mm TurretCam
Available on backorder
€ 261,00
SKU:
26612
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 35m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
AJAX IP 8MP 2.8mm DomeCam Mini
Available on backorder
€ 348,00
SKU:
26613
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
AJAX SURVEILLANCE IP 5MP 2.8mm DomeCam Mini
Available on backorder
€ 261,00
SKU:
27443
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
AJAX SURVEILLANCE IP 5MP 2.8mm BulletCam
Available on backorder
€ 261,00
SKU:
27444
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
AJAX SURVEILLANCE IP 8MP 2.8mm BulletCam
Available on backorder
€ 348,00
SKU:
27445
| Brand | AJAX |
|---|---|
| AI Features | Person,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 15m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Audio | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua IP 4.0MP Dome Full Color 2.8mm WDR HDW2449T-S-LED-PRO
Available on backorder
€ 248,00
SKU:
27315
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD Plus ,Perimeter Protection, Smart Search |
| Camera Resolution | 4.0MP |
| Housing Type | Dome |
| Illumination Distance | Up to 30m |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| WDR | 120dB true WDR |
| IVS | YES |
| Built-in Mic | Built-in Mic |
| Up to 256GB Micro SD | Up to 256GB Micro SD |
Dahua IP Lite AI 8.0MP Bullet 2.7-13.5mm HFW3849T1-ZAS-PV-S5
Available on backorder
€ 768,00
SKU:
27287
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD 4.0,Perimeter Protection,Acu Pick, Smart Search, AI SSA |
| Camera Resolution | 8.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Full-Color | Yes |
| Illumination Distance | Up to 50m |
| Lens | Motorised |
| Lens Size | 2.7-13.5mm |
| WDR | 120dB true WDR |
| Yes | |
| 1 Input, 1 Output | 1 Input, 1 Output |
| 1 Channel In, 1 Channel Out | 1 Channel In, 1 Channel Out |
Dahua IP 4.0MP Bullet 2.8-12mm WDR HFW1431T-ZS
Available on backorder
SKU:
21153
Dahua IP 4.0MP Dome 2.8mm WDR IPC-HDW2441TM-S-0280B
Available on backorder
SKU:
24020

