Cameras & Recorders
Showing 289–306 of 306 resultsSorted by popularity
WOOX R3569 Outdoor Battery Camera 3MP PTZ with Solar Panel
Available on backorder
SKU:
24626
Dahua HDCVI 5.0MP Bullet 3.6mm Dual Illuminator HFW1509TLM-IL-A-0360B-S2
Available on backorder
€ 136,00
SKU:
24693
Reolink Solar Panel 2 for Reolink Battery Cameras (Type-C/Micro USB adaptor)
Available on backorder
€ 29,99
SKU:
24757
| Brand | Reolink |
|---|---|
| Type | Solar Panel |
Dahua HDCVI 2.0MP Bullet 3.6mm HFW1200CL-IL-A-S6
Available on backorder
SKU:
24948
Dahua NVR 64ch 8HDD 384mbps H265+ NVR5864-EI
Available on backorder
€ 1.985,00
SKU:
25027
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | Face detection, face recognition, perimeter protection, SMD Plus |
| Channels | 64 |
| Max Live View Resolution | 2-channel 32 MP@20 fps; 2-channel 24 MP@20 fps; 4-channel 16 MP@30 fps; 5-channel 12 MP@30 fps; 8-channel 8 MP@30 fps / AI enabled: : 1-channel 32 MP@20 fps; 1-channel 24 MP@20 fps; 2-channel 16 MP@3 |
| Max Input/Record | 384Mbps/384Mbps |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 8 Disk Up to 16TB |
| ANPR | YES |
| 1 Input, 2 Output | |
| 16 Channel In,8 Channel Out | |
| RS-485,RS-232 |
Anker Eufy Security Camera Kit E330 4+1 Home Base
Available on backorder
SKU:
25283
Anker Eufy Security Camera Kit E330 2+1 Home Base
Available on backorder
SKU:
25368
| Brand | Anker |
|---|---|
| Type | Outdoor |
| Wired | Yes |
| Resolution | 4K |
| Lens Type | Bulllet |
| Spotlight | Yes |
| AI | Human Detection,Vehicle Detection,Pet Detection |
| Two-Way Audio | Yes |
| Capacity | Up to 16TB |
Dahua IP 5.0MP Bullet Smart Dual Light 2.8mm IPC-HFW2549S-S-IL-0280B-BLACK
Available on backorder
SKU:
25369
Dahua IP AI 5.0MP 2.8mm Bullet WizMind HFW5541T-ASE-0280B-S3
Available on backorder
€ 390,00
SKU:
25421
| Brand | Dahua |
|---|---|
| AI Features | SMD,Person,Vehicle Detection,AI SSA |
| Camera Resolution | 5.0MP |
| Housing Type | Bullet |
| Lens | Fixed |
| Lens Size | 2.8mm |
| IR Distance | Up to 80m |
| WDR | 120dB true WDR |
| Starvis | YES |
| Yes | |
| Built-in Mic | |
| 1 Channel In, 1 Channel Out |
Dahua NVR 32ch 2HDD 160Mbps H265 NVR4232-4KS3
Available on backorder
€ 484,00
SKU:
25422
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 32 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 2-channel 8 MP@30 fps; 3-channel 5 MP@30 fps; 4-channel 4 MP@30 fps; 8-channel 1080p@30 fps AI enabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 1-channel 8 MP@30 fps; 2-channel 5 |
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua NVR 8ch 2HDD 256mbps H265 NVR4208-8P-EI
Available on backorder
€ 616,00
SKU:
25477
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 2-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 4-channel 8 MP@30 fps; 6-channel 5 MP@30 fps; 8-channel 4 MP@30 fps AI enabled: 1-channel 16 MP@30 fps; 2-channel 12 MP@30 fps; 3-channel |
| Max Input/Record | 256Mbps/256Mbps |
| Poe Ports | 8 |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 16TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |
Dahua IP 8.0MP Dome 2.8mm Smart Dual Light WDR HDW2849TM-S-IL-0280B
Available on backorder
€ 288,00
SKU:
25490
Dahua NVR 8ch 2HDD 160mbps H265 NVR4208-4KS3
Available on backorder
€ 350,00
SKU:
25489
| Brand | Dahua |
|---|---|
| Channels | 8 |
| Max Live View Resolution | AI disabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 2-channel 8 MP@30 fps; 3-channel 5 MP@30 fps; 4-channel 4 MP@30 fps; 8-channel 1080p@30 fps AI enabled: 1-channel 12 MP@30 fps; 1-channel 8 MP@30 fps; 2-channel 5 |
| Max Input/Record | 160Mbps/160Mbps |
| Poe Ports | No |
| Compression | Smart H.265+/H.265/ Smart H.264+/H.264 |
| HDD | 2 Disk Up to 20TB |
| Audio | 1 Input, 1 Output |
| Alarm | 4 Channel In, 2 Channel Out |








